شرایط بازگشت کالا

مشتری گرامی ضمن سپاس از حسن انتخاب شما، شرایط و ضوابط تعویض و مرجوع اجناس خریداری شده در فروشگاه آنلاین جین وست به شرح زیر می باشد. خواهشمند است قبل از اقدام برای ارسال کالا جهت تعویض و یا مرجوع، با شماره پشتیبانی 02145124 تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.
تعویض یا مرجوع کالا تا 7 روز از زمان تحویل کالا به مشتری، حداکثر دوبار پس از خرید و با قیمت روز صورت می پذیرد.
در نظر داشته باشید که در صورت عدم تطابق محصول سفارش داده شده با اطلاعات مندرج در فروشگاه آنلاین و یا نقص کالا، تا 24 ساعت پس از تحویل، لازم است موضوع را از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی و یا چت آنلاین اطلاع رسانی فرمایید.
در زمان مرجوع کردن کالای خریداری شده، مطمئن شوید که کالا را در جعبه و بسته بندی ویژه خود (همان گونه که دریافت کرده‌اید) قرار داده‌اید.
در تمامی کالاها اتیکت کالا باید سالم باشد. در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد.
کالاها به منظور مرجوع یا تعویض باید در شرایط و بسته بندی اولیه، بدون بو، استفاده و شسته نشده و همچنین دچار چروکی و رفتن خط اتو نشده باشند. لکه و کثیفی روی لباس نباشد. خیاطی نشده باشد. همچنین در مورد کفش ها، دچار خط خوردگی و تا شدگی نباشند و کف آن تمیز و سالم باشد و داخل آن بوی تازگی کفش بدهد. به طور کلی ایراد ظاهری در کالا بوجود نیامده باشد و در حالت اولیه باقی مانده باشد.
کلیه موارد فوق باید به تایید کارشناس کنترل کیفیت و سلامت کالا برسد و در صورت تایید کالا قابلیت بازگشت و یا تعویض را خواهد داشت.
تعویض کالاهای پروموشنی "جشنواره فروش ویژه" فقط با رنگ و سایز همان کد کالا امکان پذیر است.
اجناس و لباس های داخل بسته بندی، انواع شال، لباس زیر (زنانه، مردانه و بچگانه)، ساپورت و لگ، لباس شنا، بادی، عینک، سوتین و نیم تنه، صندل، کلاه، جوراب، ساعت، زیورآلات، دستکش، اسباب بازی، کیف پارچه ای دوستدار طبیعت، چمدان، کوله پشتی، کمربند، اکسسوری، عطر، آرایشی، بهداشتی، پتو و گلدان تعویض و یا مرجوع نمی شوند.
توصیه می گردد کاپشن های دارای پر و الیاف، توسط خشکشویی های معتبر شستشو شوند.
در صورت درخواست عودت وجه باید کل سفارش به صورت کامل بازگردانده شود و اگر یکی از اقلام سبد شرایط تعویض را نداشته باشد (مانند اکسسوری) هزینه آن از مبلغ عودتی کسر خواهد شد.
در صورت تعویض کالا، هزینه رفت و برگشت بر عهده مشتری خواهد بود.
در صورتی که مشتریان درخواست بازگشت وجه را داشته باشند بعد از بررسی کالا توسط واحد کنترل کیفیت و سلامت، طی 72 ساعت مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. در نظر داشته باشید که در این صورت هزینه ارسال اولیه از مبلغ کل کسر خواهد شد.
در صورتی که کالای بازگشت داده شده در سفارشی باشد که در آن سفارش هدیه، کوپن تخفیف و ... به مشتری تعلق گرفته باشد مبلغ تخفیف از مبلغ کل کسر گردیده و مابقی مبلغ استرداد می گردد.
فاکتورهای با پرداخت از طریق سرویس های اعتباری (اسنپ پی، تارا و ...) غیر قابل مرجوع می باشند.
تعویض کالاهای غیر فصل، صرفا از طریق فروشگاه آنلاین بانی مد صورت می‌پذیرد و امکان تعویض این کالاها در فروشگاه‌های جین وست وجود ندارد.
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق فسخ کردن سفارش و خرید انجام‌شده توسط مشتری، برای وب‌سایت محفوظ است. در ادامه‌، وجوه دریافتی طی 48 الی 72 ساعت کاری به حساب اعلام‌شده از سوی مشتری واریز می‌شود و مشتری با ورود به سایت می‌پذیرد از این امر آگاه است و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
امتیازات خرید (جین پوینت ها) در جشنواره های فروش (پروموشن ها) و در هنگام تعویض کالا، قابل استفاده نمی باشند.
شرایط و قوانین تعویض خرید آنلاین در فروشگاه های جین وست
تعویض کالا بدون عودت وجه، تا 7 روز از تاریخ فاکتور، حداکثر 2 بار پس از خرید و با قیمت روز صورت می گیرد.
امکان تعویض مجدد کالاهای تعویض شده در فروشگاه های جین وست، از طریق بانی مد وجود ندارد.
جهت تعویض کالا، ارائه فاکتور چاپی یا الکترونیکی و اتصال بارکد به کالا الزامیست.
سایر قوانین درج شده در بالای صفحه، در فروشگاه های جین وست نیز معتبر و مصوب است.
تماس با پشتیبانی:
02145124